Užijte si ubytování v Beskydech

Prožít dovolenou, nebo alespoň víkend v nádherném horském prostředí Beskyd je tou nejlepší ozdravnou kůrou pro každého. A pokud hledáte ubytování Beskydy v příjemném pohodlí horského hotelu, nelze si přát nic lepšího.

Dokonce si můžete vybrat mezi ubytováním v hotelu, penzionu, chatě nebo bungalovu. To vše nabízí rekreační centrum Sepetná v obci Ostravice, která se nachází přímo pod Lysou horou.

Beskydy jsou turistickým rájem

Samotná Lysá hora je jednou z nejvyhledávanějších hor u nás. Oblíbila si ji spousta turistů a sportovců, pro které je Lysá hora výzvou a prověrkou jejich zdatnosti. A právě cestou na vrchol, který lze zdolávat po celý rok, narazíte na rekreační centrum Sepetná. Budete-li zde trávit své volné chvíle, budete mít možnost vyzkoušet své síly výšlapem nejen na vrchol Lysé hory, ale i po krásném okolí. Pěší turistika po kopcích Moravskoslezských Beskyd přináší krásné zážitky. Na své si zde přijdou i milovníci cykloturistiky, kteří mají na výběr několik cyklotras.

Co na vás čeká

Příjemnou únavu pak můžete z těla dostat třeba v perfektně vybaveném wellness studiu. Řada rekreantů jezdí do rekreačního centra Sepetná právě kvůli tomuto studiu, ale samozřejmě také za nádhernou beskydskou přírodou a milou atmosférou, kterou celé toto rekreační centrum oplývá.

Hotel Beskydy je umístěn v kouzelném prostředí a Relaxcentrum najdete v bezprostřední blízkosti hotelu Sepetná. V nepříznivém počasí nemusíte vyjít z hotelu ani ven, jelikož oba objekty jsou propojeny koridorem.

Další možnosti relaxace

Relaxovat můžete také v krytém bazénu nebo dohřívaném venkovním koupališti. Rozptýlení a relax v krásné přírodě najdou i milovníci golfu.

Ubytování v horském hotelu Sepetná je ideální i pro rodiny s dětmi. Letní animační programy pro děti jsou nabité různými aktivitami. Dospělí mohou mezi tím vyzkoušet například slalom na segway vozítku. Společně s dětmi pak mohou třeba hledat ukrytý poklad.