V Restauraci Vino di Vino degustovaly české celebrity

V restauraci Vino di Vino to pěkně žilo. Probíhala zde degustace tradičních italských vín a jídel z oblasti Lago di Garda a vyhlášená somolierka Veronika Truhlářová si během pár chvil získala celé osazenstvo restaurace Vino di Vino.

_N_W_E7D_0599

Večerem provázel moderátor a herec Jan Vobora, který navodil příjemnou atmosféru celého večera. Degustace se zúčastnily i naše známé osobnosti a večer si parádně užily. Mezi hosty dorazily herečky Miriam Kantorková a Míša Dolinová, bavič Václav Upír Krejčí a zpěvák Hynek Tomm, který zazpíval italsko-české písničky.

_N_W_E7D_0608
Nejvíce mezi hosty zářila Miriam Kantorková alias Bobina z Ordinace. Ve svých 81 letech by mohla rozdávat energii a smích po hrstech.
“ To víte, já jsem holka z Moravy a ty něco vydrží“, řekla Miriam. A všem ukázala jak rychle umí vyběhnou shody do horní části restaurace a sklidila velký aplaus.

_N_W_E7D_0732
Uznávaná Italsko-česká somelierka a majitelka ACTIV (eshop s víny), s vyhlášenou pražskou restaurací Vino di Vino, rozhodně chystají další společné akce, protože je o ně čím dál větší zájem. Veronika Truhlářová – učím v Čechách kulturu degustace vín společně s jídly.