Zažijte víkend plný romantických chvil

Víte o tom, že krásy Čech vám jsou k dispozici celý rok? Pobyty pro dva jsou k objevování památek a zajímavostí daných měst ideální možností. Nemusíte se ovšem zdržovat jen ve městech nebo lázních, jsou i jiná venkovská sídla, kde je hezky.

 

800x800_main_photo_hotelZáleží na vás, co je bližší vašemu srdci. Někomu srdce zaplesá v přírodě někomu při nakupování v jednom z obchodních center. Každý jsme jiný, proto i pobyty pro dva jsou různorodého rázu. Někdo si tak dopřeje ryze odpočinkový pobyt a nechá se zahrnovat službami na královské úrovni, jiný prahne po dobrodružství a brouzdá se raději po večerním osvětleném městě či lyžuje.

Obecně řečeno se dá spojit vše, když si vyberete pobyty pro dva přímo na míru. Každé z vybraných měst, které najdete v naší nabídce, vás něčím okouzlí. Hory, nížiny, údolíčka, prostě jen příroda, klid a vy dva.

800x800_main_photo_restaurace 06 romantikaJak pojmete své wellness je tak ve vaší režii. Po příjemně stráveném dni, kdy jste unavení po lázeňské promenádě, otevřete na pokoji lahev červeného vína a při sledování DVD s romantickým filmem usnete v objetí. Pobyty pro dva jsou jedinečné a vy si při nich perfektně odpočinete. Jak by se vám líbila masáž, vířivka nebo sauna? Určitě by na vás víkend mohl zanechat příjemné změny, kdybyste chtěli.

Vaše unavené a ochablé svaly vám za to poděkují. Budete se cítit jako znovuzrození a co víc? Není tu nouze o romantické chvilky, které můžete využít k intimnímu sblížení. Ve vztahu je důležitá komunikace a tu, kde vás nikdo neruší, vidíte si do tváře jen při svitu svíček, je to pravé a ideální. Nebojte se říci si, že se máte rádi a společně plánovat budoucnost. Třeba se vám zrovna poštěstí a zplodíte potomka v jednom z nejnádhernějších luxusních hotelů v ČR. Každý sem jede s nejrůznějším očekáváním, ale věřte tomu, že nebudete zklamaní. Prestižní nabídka zahrnuje rodinné zázemí ve velmi moderních zařízeních.